ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΡΕΛΑΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ

• Την Παρασκευή  22/3/2024  και ώρα 8:15΄ ως  9:30΄, θα πραγματοποιηθεί η γιορτή για την Εθνική Επέτειο της 25ης Μαρτίου από τους μαθητές και τις μαθήτριες της Ε’ Τάξης στην αίθουσα εκδηλώσεων. Μετά το τέλος της γιορτής οι μαθητές και οι μαθήτριες θα αποχωρήσουν.

• Η Πρωινή Ζώνη και το Ολοήμερο  αυτή τη μέρα δεν θα λειτουργήσουν.

• Τη Δευτέρα 25 Μαρτίου 2024 και ώρα 10:45΄ οι μαθητές/τριες των Ε΄ και Στ΄ τάξεων  που θα λάβουν μέρος στην παρέλαση  θα πρέπει να βρίσκονται στην οδό Αγίας Παρασκευής και Πλάτωνος απ’ όπου  ξεκινά η παρέλαση. Εκεί θα βρίσκεται οι κ.  Κουτσούγερα Τατιάνα και  κ. Φανουργάκη Αργυρώ για να παραλάβουν τα παιδιά.

• Ο σημαιοφόρος και οι παραστάτες  στις10. 00  να βρίσκονται στον Ιερό Ναό του Αγ. Νικολάου. Εκεί θα τους παραλάβει η κ. Δεφαράνα Βασιλική.

• Αμέσως μετά το τέλος της παρέλασης, παρακαλούνται οι γονείς να βρίσκονται  στο εμπορικό κέντρο «ΡΟΛΟΪ», στην οδό 25ης Μαρτίου για να παραλάβουν τους μαθητές και τις μαθήτριες από τις εκπαιδευτικούς Κουτσούγερα Τατιάνα και Φανουργάκη Αργυρώ.