Ευριπίδεια 2018: Πρώτη θέση και φέτος για το 4ο Δημοτικό
Την πρώτη θέση κατέκτησε και φέτος το σχολείο μας στους μαθητικούς αγώνες στίβου » Ευριπίδεια» που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 13 Μαΐου 2018 στο Αθλητικό Κέντρο «Ν. Πέρκιζας», με: Χρυσό μετάλλιο στο μήκος: Κυρτάτος Κων/νος Στ΄ Χρυσό μετάλλιο στα 400μ. : Κακαράτζης Παναγιώτης Στ΄ Χρυσό μετάλλιο στο ακόντιο (βόρτεξ): Καζάνης Νέστορας Ε΄ 1. Αργυρό μετάλλιο στη … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ευριπίδεια 2018: Πρώτη θέση και φέτος για το 4ο Δημοτικό.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί